Системы охлаждения воздуха

Короткий огляд варіантів систем охолодження повітря для великих приміщень

Система вентиляції для свиноферм та птахокомплексів виробництватва СКОВ. Автоматичне підтримання мікроклімату.

Поряд з поставками елементів і комплексних систем для вентиляції тваринницьких приміщень, фірма «Агротех Консалт» пропонує Клієнтам ефективні системи охолодження повітря в приміщеннях для утримання свиней і птахів провідних європейських виробників.

 

Найважливішим елементом всіх систем вентиляції й мікроклімату для тваринницьких приміщень є системи охолодження повітря.

 

У сьогоднішній ситуації глобального потепління клімату питання охолодження повітря в літню спеку здобуває напевно ще більше значення, чим процес обігріву взимку.

 

Основною недорогою альтернативою промисловим системам охолодження працюючих на фреоні, є системи охолодження повітря високого тиску, у яких охолоджувальною речовиною виступає вода.

 

Ефективна система охолодження має величезне значення для забезпечення й підтримки оптимальних умов змісту тварин , їхньої продуктивності й здоров'я в жаркі періоди. Системи охолодження, засновані на випарі вологи, з успіхом застосовуються на сучасних свинокомплексах та при утриманні породистих бичків.

 

Ми можемо запропонувати клієнтові декілька варіантів систем охолодження повітря водою під високим тиском виробництва європейських фірм.

 

Такі системи були розроблені більше 20 років тому. Сьогодні її ефективність підтверджують тисячі фермерів у Європі, Азії й Африці.

Система охолодження повітря високого тиску для птахокомплексів та птахокомплексів. Принцип роботи системи дуже простий. У систему трубопроводів закріплених по стінах будинку або закріплених на стійках подається вода під високим тиском ( 60-70 Атм). За допомогою спеціальних форсунок вода розпорошується в повітрі приміщення. Дрібні частки води випаровуються в нагрітому повітрі приміщення, відбираючи тепло й прохолоджуючи повітря.

При правильно розрахованій і змонтованій системі охолодження високого тиску можна досягти зниження температури повітря в приміщенні на 4-7°С.

 

Треба, однак, чесно помітити, що ефективність охолодження прямо залежить від відносної вологості повітря в приміщеннях, чим вологість вище, тим менш ефективно буде охолодження повітря. При 75-80% відносній вологості ефект охолодження повітря пропадає.

 

До складу установки охолодження розпиленням під високим тиском, входить насосний модуль із фільтрами для води, трубопроводи й розпорошувальні форсунки. Насосний пристрій поставляється в зборі й готовий до підключення до електроживлення й водопостачання. Насос ВТ води може бути поставлений 3-х моделей: - на 5, 12 і 21 л/хв.

В наших системах охолодження використовуються тільки стійкі до агресивних середовищ нержавіючі сталеві або поліамідні труби й арматури, що має високі показники міцності й терміну служби. Місця для установлення форсунок розпилення визначають по закінченню монтажу трубопроводів і тому розташування голівок розпилювачів можна завжди оптимально підібрати стосовно напрямку руху припливнаго повітря.

 

Системи охолодження повітря можуть мати й інше застосування, крім охолодження. Установки високого тиску можуть застосовуватися також для змочування-зволоження, і для зв'язування пилу. У проміжках між партіями тварин установку можна використовувати для відмочування забруднень розпиленням хімічних миючих розчинів перед чищенням приміщень. Є можливість використання системи для проведення дезінфекції.

Більше дешевої, але менш ефективної по зниженню температури системою охолодження повітря може служити система, що працює при низькому тиску води. Принцип роботи той самий, але в системі низького тиску розпорошуються капли, що, більшого розміру.

 

Детальніше про таку сістему читайте тут.

 

Детальніше про роботу й монтаж систем охолодження повітря наші фахівці можуть розповісти при особистій зустрічі або вислати інформацію на пошту.

 

Якщо Ви хочете встановити систему охолодження або обладнати приміщення свинокомплекса автоматичною системою мікроклімату й вентиляції – висилайте по електронній пошті креслення або ескізи – ми зробимо необхідні розрахунки системи й підготуємо комерційну пропозицію.

 

 

Контакти