Агротех Консалт / Новини та статті / Обладнання Vogelsang на виставці Agro Animal Show 2020
Agro Animal Show

Обладнання Vogelsang на виставці Agro Animal Show 2020

10.02.20

Щорічна лютнева виставка технологій та обладнання для сільського господарства Agro Animal Show (Агро Енімал Шоу) – довгоочікувана подія для кожного господаря, який прагне до розвитку та розширення своєї справи.

Ця виставка – прекрасна можливість знайти нових постачальників обладнання для тваринництва, поспілкуватися з експертами галузі та просто приємно провести час із колегами.

ВКФ Агротех Консалт, щорічний учасник цієї виставки, у цьому році нажаль не приймає участі, проте ми раді запросити відвідати стенд нашого партнера, одного із основних постачальників обладнання для утилізації гною – Vogelsang.

Vogelsang GmbH – німецька компанія більш із 120-річною історією виробництва обладнання для сільського господарства, харчової промисловості та в сфери утилізації відходів. Цей виробник обладнання відомий широкому колу професіоналів, проте на виставці Agro Animal Show приймає участь вперше.

 

Виставка відбудеться з 18 по 20 лютого у м. Київ на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ), що знаходиться за адресою – Броварський проспект 15, станція метро Лівобережна.

Запрошуємо на стенд Vogelsang, що знаходиться на території Національної експозиції Німеччини за номером – 1А337

Обладнання від Vogelsang, що є популярним та перспективним у сільському господарстві

Роторний насос Vogelsang для перекачування гною

Роторні насоси для перекачування гною та інших густих речовин

Ми пропонуємо роторні насоси, які широко використовуються у тваринництві та суміжних галузях для перекачування густих та в’язких речовин, а також агрессивних речовин, навіть із твердими включеннями. Наші клієнти купляють роторні насоси Vogelsang для перекачування гною, меляси, КАС та інших комплексних рідких добрив.

Насоси Vogelsang успішно використовуються для перекачування гною, а також на бочках для транспортування гною в якості альтернативи вакуумним компресорам. Роторні насоси серії Фермер (Vogelsang FX) – найпопулярніше обладнання серед наших клієнтів, яке зарекомендувало репутацію обладнання для перекачування навіть дуже густого гною.

Додаткове обладнання для перекачки гною

Vogelsang пропонує унікальні рішення для оптимізації заповнення автоцистерн: пристрій для прискорення наповнення бочок гноєм – Power Fill та станція для наповнення автоцистерн – Fill Master.

Ми рекомендуємо своїм клієнтам Power Fill для прискорення заповнення цистерн на 30% та збільшення всмоктувальної здатності компресора, внаслідок чого стає можливим викачувати резервуари до 5 м глибиною.

Проточні подрібнювачі та дробарки

Ще одним популярним обладнанням від Vogelsang є проточні подрібнювачі (мацератори), що встановлюються для захисту насосного обладнання від засмічень в структурі перекачуваних стоків на тваринницьких фермах або біогазових станцій.

Мацератор RotaCut – обладнання, що не тільки гомогенізує та перемішує речовину під час перекачування, але й продовжує строк служби насоса. Купити роторний насос + мацератор Rota Cut на бочку для гною – віщдмінне рішення для забезпечення безаварійного закачування гною у цистерну та подальшого внесення на поле.

Окрім мацераторів, ми пропонуємо двохвальні дробарки XRipper, які використовуються у сфері відведення комунальних стоків та утилізації відходів забійних цехів, м’ясопаереробних підприємств того.

Обладнання для біозагових установок (БГУ)

Ще одне направлення Vogelsang – виготовлення обладання для біогазового виробництва, яке користується великим попитом на БГУ по всій Європі. Біогазова галузь в Україні тільки починає розвиватись, і наразі є тільки декілька проектів по впровадженню обладнання Vogelsang.

Проте враховуючи тенденцію до популяризації біогазового виробництва, таке обладнання вже викликає серйозний інтерес. Шнекові (гвинтові) насоси СС-серії, модульні установки для подрібнення та перекачування біосубстрату, проточні подрібнювачі та роторні насоси, – це те обладнання, що не тільки дозволить побудувати високоефективну біогазову станцію, але й окупить себе за короткий термін.

Мацератор Rota Cut на біогазовому виробництві
Навісна розподілююча система для внесення рідкого гною

Обладнання для внесення рідких органічних добрив

«Куди дівати гноївку?» – цим питанням задавався хоча б раз мабуть кожний фермер. Внесення гною на поле для удобрення рослин – оптимальне рішення для утилізації гною та скорочення використання мінеральних добрив.

Vogelsang пропонує навісні системи  Swing Up для внесення рідких органічних добрив, що порівняно із примітивним обладнанням для внесення гною мають ряд переваг: рівномірність внесення гноївки, відсутність неприємних запахів при внесенні, оптимальна ширина внесення, економія часу й витрат на пальне.

Точність розподілу і рівномірність внесення гною – ті якості, які виробник взяв за основу при розробці своїм навісним розподілювачам Swing Up. Завдяки розподілюючим головкам ExaCut та DosiMat забезпечується мінімально можлива похибка при внесенні гною.

ВКФ Агротех Консалт як офіційний представник Vogelsang в Україні здійснює продаж, монтаж та сервісне обслуговування всього переліку обладнання, яке виготовляється на заводі в Німеччині. У нас ви можете купити обладнання Vogelsang з доставкою, монтажем та гарантією. Деякі позиції ви можете купити під замовлення, проте найпопулярніші насоси роторні насоси завжди є в наявності на нашому складі в Києві.