Agrotech / Новини та статті / Виробничий моніторинг та контроль у птахівництві
современный птицекомплекс

Виробничий моніторинг та контроль у птахівництві

01.08.19

Оперативні дії – Обмеження збитків

Щоб завжди бути в курсі подій на виробництві, необхідно, щоб був присутній постійний моніторинг. Швидке і правильне втручання означає мінімізацію втрат виробництва. Для виробника, щоб дані весь час оновлювалися і рішення приймалися на основі нових і більш точних даних.

Можливості систем для моніторингу на сьогоднішній день дуже великі, виробник з відповідним обладнанням зможе виявити проблеми, перш ніж вони будуть видні візуально. Наприклад, в разі захворювання птахів, виробник буде в змозі виявити зміни в рівні води і корму за кілька днів до видимих симптомів.

Таким чином, постійний моніторинг з правильним обладнанням буде обмежувати фінансові втрати виробника.

Контроль і управління на птахокомплексах

Систематичний контроль виробництва є основою ефективного управління. Птахи, мають дуже високу продуктивність, але їхня продуктивність реалізується тільки, якщо вони утримуються в правильних умовах.

Основні показники, як правило, виробник використовує для оцінки виробництва, можуть бути, наприклад, щоденне зростання, споживання корму на птицю, коефіцієнт конверсії корму, води і смертність. Необхідна реєстрація цих даних, реєстрація корму, води, ваги птиці та кількість померлих особин.

Взвешивание корма обеспечивает возможность мониторинга потребления корма, который дает хорошее представление о производительности бройлеров.

Точно так же, потребление воды является хорошим показателем состояния птицы. Большой расход воды по сравнению с предыдущим днем, конечно, может быть вызван повышением температуры, но это может также указывать на проблемы, такие как болезни, плохой корм или отходы в воде. Если птицы больны, они будут пить больше, и если проблема в самой воде, например, слишком высокое содержание жира или соли, птицы будут пить больше и меньше есть.

Кращий показник продуктивності птахів – це збільшення ваги птиці. Знаючи вагу птиці, можна стежити за зростанням день у день, і передбачити вагу під час забою.

Фактори управління

современный птицекомплексМоніторинг не має сенсу, якщо спостереження не приводять до дій. Виробничий контроль проводиться шляхом регулювання чинників (світло, вода, корм і клімат).

Управління освітленням часто використовується для поліпшення умов утримання птахів. Ефективність управління світлом з регулюванням світла без урахування природного ритму вимагає наявності світлонепроникних приміщень. Існують приклади в практиці, коли правильно сконструйоване освітлення, робить птахів більш активними.

Воду також використовують в якості контрольного фактора, щоб отримати найкраще із можливого споживання корму для бройлерів. Регулювання подачі є найдорожчим, але і найефективніший фактором для управління виробництвом. Нижче ми розглянемо деякі з найбільш часто використовуваних методів, що стосуються контролю подачі.

Контрольоване годування

Контрольоване годування або обмеження подачі зазвичай використовується у виробництві бройлерів для зміни росту птахів. В основному, зростання бройлерів ускладнене на початку виробничого періоду (перші 2-3 тижні).

Пшениця

При правильній суміші пшениці (цільної пшениці або розщепленого зерна) і традиційному живильному концентраті, можна досягти підвищення продуктивності при менших витратах.

Домішки в пшениці білками і амінокислотами, в результаті надають харчування, яке набагато краще відповідає вимогам бройлерів. Споживання корму збільшується, а споживання води зменшується так, що поліпшується і якість посліду.

Вага на день

Сьогодні виробник стикається з попитом на доставку бройлерів певної ваги. Дана вимога випливає із запиту маркетологами єдиного продукту за однією ціною. Таким чином, виробник повинен контролювати своє виробництво, щоб бройлери мали певну вагу в день забою.

Мониторинг и контроль с Skov систем

skovУ SKOV системи PMC-бройлерів і ПМК-Breeder (моніторингу виробництва і управління) були розроблені з метою надання оптимального моніторингу та контролю. Системи PMC будуються на комп’ютері DOL 95, який має гнучкий і ефективний контроль подачі з правильною кількістю корму. DOL 95 з дозатором DOL 99B відомий великою точністю і надійністю. Система може зробити дозування чотирьох різних компонентів кормів і утримувати дві системи годування. Комп’ютер може обробляти зміни при перемиканні між чотирма типами кормів. DOL 95 має стандартну програму для контрольованого годування і годування пшеницею. ВНД (Вага на День) – це додаткове програмне забезпечення, яке може бути встановлено у виробничому комп’ютері ДОЛ 95. Програмне забезпечення працює з еталонними кривими так, щоб годування бройлерів було оптимізовано.

З DOL 95 можна постачати окрему кількість корму і суміші до шести місць в приміщенні; наприклад чотири кормових ланцюга для курей і два ряди годівниць для півнів.

DOL 95 має легку програму розраховану на 24 години. Програма може бути адаптована для всіх умов.

DOL 95 може вимірювати і контролювати споживання води за допомогою підключеного лічильника води. Комп’ютер реєструє загальне споживання води на птицю на 24 години. Крім того, подача води може контролюватися за допомогою електромагнітного клапана. Програма DOL 95 вода має 16 періодів розрахованих на 24 години, які можуть бути змінені.

Птахів зважують на DOL 98B або на DOL 97. Ваги характеризуються високою точністю і надійністю.

В ДОЛ 95 зберігаються дані шести партій бройлерів, які можуть лягти в основу порівняння та аналізу ефективності. Принтер може бути підключений безпосередньо до DOL 95, що дозволить друк звітів.

На основі періодичної звітності, можна порівняти і проаналізувати ефективність виробництва.