Агротех Консалт / Про компанію

Про компанію

Компанія «Агротех Консалт» розпочала свою діяльність у 2005 році, коли команда молодих фахівців поставила перед собою мету – долучитися до технічного оновлення сільського господарства України. По теперішній час команда спеціалістів “Агротех Консалт”, під керівництвом директора Кліваденка А.В пропонує клієнтам найкращий сервіс та високоякісне обладнання.

Модернізація та впровадження нових технологій була і залишається нагальним завданням для сільськогосподарського виробництва, і зокрема для тваринництва. Саме тому ми зосередили свої зусилля на пошуку кращих технологічних рішень та якісного обладнання , як для маленьких фермерів , так і для крупних тваринницьких комплексів.

Вивчивши досвід успішного впровадження нових технологій на сучасних фермах Європи, ми обрали найкращих виробників обладнання для тваринництва, забезпечили для кожного нашого клієнта доступність обладнання та його повне сервісне обслуговування.

Так, уже більше 15 років ми консультуємо виробників щодо нових технологій та поставляємо українським підприємствам новітнє обладнання для утримання тварин, для перекачки гною, для внесення органічних добрив на поля тощо.

Напрямки діяльності “Агротех Консалт”

 • Системи транспортування кормів та сухих речовин

У нас Ви можете купити обладнання для транспортування сухих кормів та інших сипучих речовин – спіральні, трос-шайбові та ланцюг-шайбові транспортери. Для організації годування на промислових свинокомплексах ми пропонуємо декілька типів годівниць : традиційні бункерні годівниці та кормоавтомати (годівниці з системами механічного дозування кількості виданого корму).

 • Насоси для перекачки гною

Перекачка рідкого гною може здійснюватися із застосуванням відцентрових, роторних або шнекових насосів, в залежності від необхідної продуктивності, потрібного тиску, механічних властивостей гною, наявних умов застосування та інших факторів. Саме тому ми пропонуємо широкий вибір насосів, що дає можливість підібрати оптимальний варіант для кожного підприємства за характеристиками та ціною.

 • Обладнання для перемішування та сепарації рідкого гною

Для перемішування відходів тваринництва у лагунах, під щільовою підлогою або в інших місцях накопичення ми постачаємо спеціальні міксери для гною. Такі міксери поділяються на дві групи за типом приводу: занурені електромішалки та міксери на стрілі з приводом від ВВП трактора, мобільні електромішалки на візках тощо. Якщо ж Ви шукаєте сепаратор для гною, пропонуємо переглянути наші пропозиції для сепарування гною. Ми пропонуємо якісне обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю, надійністю та простотою застосування.

 • Обладнання для біогазових заводів

Для створення ефективного виробництва біогазу ми пропонуємо декілька типів обладнання для БГУ: перемішуючі та дозуючі модулі підготовки біосубстрату, насоси для перекачування біосуспензії, комплектуючі для ферментерів, тощо. Наші агрегати для біогазових установок (БГУ) вироблені у Німеччині та широко застосовуються на біогазових установках по всьому світу. Такі БГУ з’явилися навіть в Африці на екваторі.

 • Системи внесення органічних добрив в землю

Застосування органічних добрив в рослинництві не викликає у фахівців сумнівів та заперечень. З огляду на підвищення якості землі, та економії коштів на закупку мінеральних добрив, доцільним є використання правильних технологій їх оптимального внесення. Системи внесення органічних добрив, які безпечні для навколишнього середовища, та не забруднюють підземні грунтові води, були розроблені спеціалістами фірми Vogelsang ( Німеччина). Це – окремі розподілюючі головки ExaCut та DosiMat для дооснащення дискових борон, а також цілісні навісні шлангові системи SwingUp рівномірного розподілення гною як для поверхневого, так і підземного внесення.

 • Гідроізоляція гноєсховищ та заглиблених резервуарів води

Для збору відходів тваринництва для подальшої утилізації Ви можете придбати спеціальні металеві ємності для зберігання гною з нержавіючої сталі, або облаштувати гноєсховище з плівки. Гідроізоляція земляних котлованів для спорудження відкритих та закритих плівкових лагун – послуга, яку ми успішно надаємо клієнтам протягом багатьох років. Окрім монтажу великих гноєсховищ, ми здійснюємо гідроізоляцію декоративних ставків, пожежних водойм та інших технологічних резервуарів для зберігання та накопичення води.

 • Системи вентиляції та мікроклімату для тваринництва

Для облаштування систем вентиляції на свинофермах ми пропонуємо вентилятори та комплектуючі від голландського виробника Fancom, що вже завоювало прихильників серед фермерів в усьому світі. Для формування оптимально необхідного мікроклімату свинарників ми пропонуємо системи туманоутворення для охолодження повітря.

 • Обладнання для миття та дезінфекції

Для швидкого та ефективного миття та дезінфекції на фермах рекомендуємо миючі аппарати високого тиску у різних варіантах комплектації.

 • Власне виробництво

За індивідуальним замовленням ми виготовляємо  оснастки для насосів та міксерів, каркаси для роторних насосів, каменевловлювачі , спеціальни конструкції для роботи з гноєм в лагунах ( містки, вузли перемішування та відкачування рідкого гною).

 • Ремонт обладнання та поставка запчастин

На усе наше обладнання ми надаємо гарантію та здійснюємо сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фірма має запас оригінальних запасних частин для ремонту відцентрових насосів Stallkamp та роторних насосів Vogelsang на складі у Києві.

Особливості та переваги співпраці з нами

 • 15-річний досвід успішної реалізації проектів різної складності
 • Висока кваліфікація та компетентність персоналу
 • Широкий вибір обладнання та оригінальних комплектуючих
 • Виїзд наших спеціалістів на об’єкт , ремонт на місці
 • Робота за індивідуальними замовленнями
 • Супутні послуги з монтажу, сервісного обслуговування, навчання
 • Гнучкі умови придбання та оплати
 • Гарантія якості товарів та виконаних робіт
 • Бездоганна репутація, перевірена часом

Завдяки зібраному досвіду ми знаємо, що треба для вирішення проблеми. Ми пропонуємо тільки необхідний обсяг обладнання, а не теоретично можливий для продажу.

Ми розуміємо проблеми з якими Ви стикаєтеся кожний день у своїй виробничій діяльності. У відповідь на будь-яку потребу ми завжди готові запропонувати ефективне та економічно вигідне рішення.