БТМ Агро / Наші проекти / Гідроізоляція фундаменту під буровий верстат із використанням мембрани HDPE
гидроизоляция фундамента под буровой станок

Гідроізоляція фундаменту під буровий верстат із використанням мембрани HDPE

30.01.20

Плівка HDPE – гідроізоляційний матеріал із широкою сферою використання, стійкий до дії ультрафіолету, атмосферних опадів та агресивних хімічних речовин. Ключові показники, які визначають надійність геомембрани – подовження при розриві геомембрани не менше 700% та щільність не менше 0,940 г/м3.

Геомембрана успішно застосовується для будівництва доріг, тунелей, гідротехнічних споруд, полігонів ТБО і звісно ж – гноєсховищ та резервуарів.

Один із наших проектів – монтаж геомембрани HDPE для гідроізоляції фундаменту під буровий верстат на одному з гірничодобувних підприємтсв України.

Розмір майданчику, на якому необхідно біло забезпечити протифільтраційний екран із геомембрани – 32х22 м. Для гідроізоляції майданчика була використана гладка геомембрана товщиною 1,5 мм та 2 мм.

Термін виконання робіт – 1 день.

ТОВ “БТМ Трейд” пропонує не тільки комплексні проекти з гідроізоляції, але і можливість замовити монтаж геомембрани, купити плівку HDPE товщиною від 0,75 мм до 2,5 мм. Якщо Ви вже придбали гідроізолюючу мембрану, проте не знаєте як якісно її укласти та зварити, звертайтесь до нас. Наша бригада досвідчених монтажників забезпечить швидке виконання та високу якість робіт з гарантією.

Початок робіт по облаштуванню фундамента від буровий верстат
Початок укладання геомембрани
Переміщення рулонів геомембрани
Укладка та монтаж геомембрани HDPE
Гідроізоляція майданчика практично завершена
Робота монтажників ВКФ Агротех Консалт
Роботи по облаштуванню площадки під буровий верстат
Сварочный автомат горячего клина Leister Comet