БТМ Агро / Наші проекти / Гідроізоляція резервуару для КАС
підземне сховище для КАС

Гідроізоляція резервуару для КАС

04.06.19

Відомо, що мембрана з поліетилену високого тиску успішно застосовується як порівняно недорогий і надійний гідроізоліряційний матеріал. ТОВ “БТМ Трейд” має великий досвід реалізації проектів гідроізоляції водойм, облаштування плівкових лагун для гною та інших об’єктів. Сьогодні ми раді представити свій новий проект — гідроізоляція підземного сховища для КАС на території Одеської області.

Перед нашими фахівцями була поставлена задача — забезпечити герметичність бетонного резервуару для зберігання КАС — карбамідо-аміачної суміші, яка широко використовується для удобрення сільськогосподарських культур.

Об’єкт робіт — бетонна закрита ємність для зберігання КАС з розмірами 23х12х3,6 м

Мета проведення робіт — забезпечення 100% герметичності сховища при мінімальних грошових і трудових витратах на гідроізоляцію.

Терміни виконання монтажу геомембрани — 2-3 дні.

Гідроізоляція підземного сховища для КАС була проведена з використанням геомембрани HDPE товщиною 1,5 мм та геотекстилю щільністю 200 г/м2. Ми віддаємо перевагу плівковій мембрані для гідроізоляції від європейського виробника. Термін служби такої мембрани не менше 50 років.

Загальна площа гідроізоляції сховища — 600 м2

Хід виконання гідроізоляційних робіт

1. Очищене від сміття сховище було облаштовано захисним шаром з геотекстилю щільністю 200 г/м3. Монтаж геотекстилю здійснювався із застосуванням спеціальних анкерів, які забезпечують його надійне кріплення.

2. Поверх геотекстилю ми монтували мембрану із поліетилену високого тиску. Текстура мембрани — гладка, товщина 1,5 мм.

3. Геомембрана HDPE — надійний, якісний і економічний матеріал для гідроізоляційних робіт. Для гідроізоляції резервуара для КАС ми використали трохи більше, ніж 1 рулон плівки. А на виконання всього комплексу робіт у наших монтажників пішло менше 3 днів.

Замовник залишився задоволений якістю виконання і оперативністю проведення наших робіт. Тим більше, що ми надаємо гарантію на монтаж на наші роботи — 2 роки. ТОВ”БТМ Трейд” надає комплекс послуг з гідроізоляції водних резервуарів, гноєсховищ, полігонів ТПВ, складів для зберігання мінеральних добрив та інших об’єктів. Ми здійснюємо попередній виїзд на об’єкт замовника, розрахунок вартості гідроізоляції, підбір геомембрани, проведення монтажних робіт, при необхідності ремонт і заміна геомембрани. Звертайтеся до нас за консультацією і ми відповімо на усі Ваші питання.

сховище для КАС
підземне сховище для КАС
Гідроізоляція сховища для КАС