БТМ Агро / Наші проекти / Кормороздача в доїльній залі на фермі ВРХ
Кормораздача в доильном зале

Кормороздача в доїльній залі на фермі ВРХ

30.01.20

Годування корів у доїльному залі має стимулюючий вплив на процес доїння: сприяє виробленню умовних рефлексів та позитивних асоціацій у тварин, пов’язаних з доїльною залою, корови більш охоче йдуть на доїння, тому що знають, що їх там очікує їжа. Годування під час доїння позитивно впливає на підтримання рівня та збільшення надоїв молока.

Для автоматичної кормороздачі в доїльний зал однієї з ферм ВРХ Харківської області ми запропонували спіральну систему з діаметром труби 55 мм. Спіральна кормораздача 55 мм забезпечує подачу корму в кількості від 500 до 700 кг/год.

Для зберігання корму лінія кормороздачі була оснащена скловолоконним бункером 10 м3, який забезпечує зберігання близько 6 т сухого корму. Ознайомитися з особливостями застосування і будовою спіральної системи транспортування кормів і сухих речовин Ви можете на сторінці нашого сайту Спіральна система кормороздачі. Ми пропонуємо поставку та монтаж спіральних систем продуктивністю від 500 кг до 4 т на годину.

Для створення сприятливого мікроклімату в корівнику ми також пропонуємо горизонтальні розгінні вентилятори та системи туманоутворення для охолодження повітря.

Звертайтеся до нас за консультацією, і ми завжди запропонуємо оптимальне рішення та якісне обладнання для Вашої ферми.

Монтаж спіральної кормолінії в доїльній залі на фермі ВРХ
Бункер для корму 10 м3
konechnii bunker spiralnoi sistemi
Кормовихід та опускна труба для видачі корму
Транспортна труба спіральної кормолінії
Електропривод спіральної кормолінії