БТМ Агро / Наші проекти / Лінія автоматичної роздачі корму на буйволиній фермі
буйволиная ферма

Лінія автоматичної роздачі корму на буйволиній фермі

29.01.20

Один з найцікавіших проектів ВКФ Агротех Консалт – підбір, поставка і монтаж лінії автоматичної кормороздачі для буйволиної ферми.

Буйволина ферма в Чернігівській області – унікальний проект для України в області тваринництва, реалізований з метою отримання буйволиного молока і молочних продуктів. При будівництві ферми були використані сучасні технології та обладнання для промислового тваринництва.

Відомо, що спіральний транспортер – це система кормороздачі, що застосовується не тільки на свинокомплексах, а також для подачі корму на птахофабриках, фермах ВРХ, кролячих фермах, при утриманні нутрій, риб і т.д. Спіральні кормолінії відрізняються високою продуктивністю, надійністю, простотою експлуатації.

Кормотранспортер для буйволів був створений з використанням спіральної системи кормороздачі 55 мм на 3 кормовихода. Для зберігання корму був запропонований бункер зі скловолокна 4 м3.

Ми запропонували спіральну систему від іспанського виробника з діаметром труби 55 мм, яка забезпечує подачу корму з продуктивністю близько 500 кг сипучих речовин на годину.

Спіральний кормотранспортер був використаний як для транспортування корму від силоса до входа в приміщення, так і для подальшої подачі корму у годівниці тварин.

Монтаж спіральної системи здійснювався фахівцями ВКФ Агротех Консалт.

Якщо Ви хочете купити автоматичну систему кормороздачі, звертайтеся до нас. Ми підберемо для Вашої ферми оптимальний кормотранспортер на базі спіралі, трос-шайби або ланцюг-шайби. Звертайтеся до нас, ми запропонуємо оригінальне обладнання для тваринництва, а також сервіс, постачання запчастин і ремонт.

Початок монтажу бункера для корму
Приемный элемент с воронкой под силос
Монтаж приймального елемента під силос для корму
Транспортування корму від силоса у середину приміщення
Спіральна кормолінія та силос для корму 4м3
Кормовиходи спиральної кормолінії
Електропривод спіральної системи транспортування
Монтаж спіральної кормолінії
Кінцевий бункер з вимикачем наповнення кормолінії
Транспортна труба спіральної кормороздачі
Спіральний транспортер з діаметром труби 55 мм
Доїльний апарат для буйволів