БТМ Агро / Наші проекти / Лінія автоматичної роздачі корму на буйволиній фермі
буйволиная ферма

Лінія автоматичної роздачі корму на буйволиній фермі

29.01.20

Один з найцікавіших наших проектів  – підбір, поставка і монтаж лінії автоматичної кормороздачі для буйволиної ферми.

Буйволина ферма в Чернігівській області – унікальний проект для України в області тваринництва, реалізований з метою отримання буйволиного молока і молочних продуктів. При будівництві ферми були використані сучасні технології та обладнання для промислового тваринництва.

Відомо, що спіральний транспортер – це система кормороздачі, що застосовується не тільки на свинокомплексах, а також для подачі корму на птахофабриках, фермах ВРХ, кролячих фермах, при утриманні нутрій, риб і т.д. Спіральні кормолінії відрізняються високою продуктивністю, надійністю, простотою експлуатації.

Кормотранспортер для буйволів був створений з використанням спіральної системи кормороздачі 55 мм на 3 кормовихода. Для зберігання корму був запропонований бункер зі скловолокна 4 м3.

Ми запропонували спіральну систему від іспанського виробника з діаметром труби 55 мм, яка забезпечує подачу корму з продуктивністю близько 500 кг сипучих речовин на годину.

Спіральний кормотранспортер був використаний як для транспортування корму від силоса до входа в приміщення, так і для подальшої подачі корму у годівниці тварин.

Монтаж спіральної системи здійснювався нашими фахівцями, які мають 15-ти річний досвд роботи.

Якщо Ви хочете купити автоматичну систему кормороздачі, звертайтеся до нас. ТОВ “БТМ Трейд” підбере для Вашої ферми оптимальний кормотранспортер на базі спіралі, трос-шайби або ланцюг-шайби. Звертайтеся до нас, ми запропонуємо оригінальне обладнання для тваринництва, а також сервіс, постачання запчастин і ремонт.

Початок монтажу бункера для корму
Приемный элемент с воронкой под силос
Монтаж приймального елемента під силос для корму
Транспортування корму від силоса у середину приміщення
Спіральна кормолінія та силос для корму 4м3
Кормовиходи спиральної кормолінії
Електропривод спіральної системи транспортування
Монтаж спіральної кормолінії
Кінцевий бункер з вимикачем наповнення кормолінії
Транспортна труба спіральної кормороздачі
Спіральний транспортер з діаметром труби 55 мм
Доїльний апарат для буйволів