БТМ Агро / Наші проекти / Міксер для попереднього збірника на БГУ
миксер 17 кВт TMR3

Міксер для попереднього збірника на БГУ

11.02.20

Враховуючи тенденцію до активного розвитку біогазового виробництва в Україні, ми пропонуємо не тільки основне обладнання для тваринництва (кормолінії, вентиляцію, обладнання для дезінфекції тощо), але й устаткування для біогазових установок.

Шнекові та роторні насоси, модулі для підготовки та біосубстрату, проточні подрібювачі та міксери для БГУ – це обладнаня ви можете купити з доставкою та монтажем на Вашому об’єкті.

Один із наших постійних клієнтів, біогазова станція, звернулась за підбором міксера у попередній приймальний резервуар для змішування жому та свинячого гною. Резервуар, у якому відбувається перемішування біосубстрату, побудований у формі циліндра, має об’єм приблизно 2000 м3 (діаметром 25 м та висотою 5-6 м). Після перемішування суміш із попереднього збірника перекачується у ферментер біогазової станції.

У відповідь на запит клієнта ми запропонували міксер TMR3 170 потужністю 17 кВт від німецького виробника. Радіус перемішування гною для цього міксера 20 – 25 м.

За участю спеціаліста БТМ ТРЕЙД було проведено демонтаж старого міксера та встановлення на оснастку міксера TMR3. Через пару годин міксер уже виконував роботу по перемішуванню попереднього збірника біогазової станції.

Поставка та встановлення міксера проводились у лютому 2020 року. Строк поставки міксера – до 3 тижнів, монтаж міксера на оснастці – 1 година.

Міксери Stallkmp – надійне обладнання для перемішування густих речовин, успішно застосовується для перемішування як попередніх гноєзбірників, так і доволі об’ємних плівкових лагун, застосовується на у біогазовому виробництві та сфері поводження зі стічними водами.

У нас ви можете купити міксер для гною та оригінальні запчастини до міксерів.

Для того, щоб отримати консультацію щодо підбору та використання обладнання для перемішування гною та інших густих органічних речовин, звертайтесь до нас.

Демонтаж міксера, який вийшов з ладу
Заміна міксера у попередньому резервуарі на БГУ
Установка міксера TMR3 на оснастці
Уведення в експлуатацію зануреного міксера на БГУ
Міксер на вертикальній оснастці
Занурення міксера у збірник