Агротех Консалт / Наші проекти / Монтаж ревізійних вікон для плівкового гноєсховища закритого типу
Ревізійні вікна в лагунах

Монтаж ревізійних вікон для плівкового гноєсховища закритого типу

11.07.19

Закрита плівкова лагуна, що зображена на фото, призначена для зберігання рідкого несепарованого гною на одному із підприємств у Житомирській області.

Лагуна облаштована за датською технологією. Наявність верхнього шару мембрани допомагає запобігти потраплянню в ємність для гною атмосферних опадів, сторонніх тіл, а також поширення неприємних запахів навкруги гноєсховища. Але поряд цими перевагами існує деяка складність для перемішування гною всередині лагуни з використанням міксеру на стрілі. Саме для цього призначені ревізійні вікна в лагунах.

Для рівномірного перемішування вмісту гноєсховища застосовується міксер з ВВП від трактору із довжиною стріли – 11 м. Перед нами постало завдання – оснастити гноєсховище двома ревізійними вікнами для забезпечення доступу міксеру з ВВП від трактору

Роботи монтажні роботи проводилися навесні 2019 року.

Опорна конструкція була виготовлена власному виробництві ВКФ Агротех Консалт ​​зі сталевих стійок та оснащена лебідками для відкриття ревізійних вікон за потребою.

Наша компанія займається не тільки облаштуванням гноєсховищ, монтажем геомембрани, а також виготовленням оснастки для міксерів, насосів та інших супутніх конструкцій та деталей.

Ревізійне вікно у гноєсховищі
Лагуна із ревізійним вікном
Ревізійне вікно у плівковому гноєсховищі
Плівкова лагуна закритого типу