БТМ Агро / Наші проекти / Накриття відкритого гноєсховища верхньою плівкою
накриття геомембрани

Накриття відкритого гноєсховища верхньою плівкою

22.08.19

Представляємо наш новий проект – накриття 2-х відкритих плівкових лагун для зберігання несепарованого гною на одному із свинокомплексів Київської області. Дуже часто внаслідок скарг населення на неприємні запахи, або в ході реалізації проектів по скороченню ССЗ навколо тваринницьких комплексів виникає потреба переробити відкрите гноєсховище та накрити його верхньою плівкою.

Закриті плівкові лагуни більш доцільно робити свинокомплексам, які знаходяться поблизу населених пунктів та жилих будівель. Верхня плівка лагуни також захищає гноєсховище від потрапляння туди сторонніх предметів, атмосферних опадів. У бідь-якому випадку закрита плівкова лагуна – найкращий варіант резервуару для зберігання гною. Часто деякі власники задля економії коштів надають перевагу відкритим лагунам, проте потім розуміють доцільність верхнього накриття.

ТОВ “БТМ Трейд” – саме одна із небагатьох компаній, що надають послуги не тільки з облаштування нових плівкових лагун, але й перероблюють гноєсховища, що вже знаходяться в експлуатації.

Одна із наших послуг – накриття верхньою мембраною відкритих плівкових гноєсховищ.

Об’єкт – 2 плівкові лагуни розмірами 43х43 м на території свинокомплексу; на час проведення робіт лагуни були заповнені на 80 %.

Матеріали – геомембрана із поліетилену високого тиску HDPE товщиною 1 мм

Загальна площа гідроізоляції – 6000 м2

Якщо у Вас виникла необхідність зробити плівкову лагуну, провести ремонт та заміну геомембрани, або ж зробити верхнє накриття, звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією. Ми готові запропонувати Вам оптимальні ціни, високу якість робіт та матеріалів, оперативне виконання робіт та гнучкі умови співпраці.

лагуна до початку гідроізоляційних робіт
накриття відкритої плівкової лагуни
ревізійне вікно
накриття плівкової лагуни