БТМ Агро / Наші проекти / Обладнання для роботи з густим гноєм на фермі ВРХ
перемешивание и перекачивание навоза на ферме КРС

Обладнання для роботи з густим гноєм на фермі ВРХ

11.07.19

ТОВ “БТМ Трейд” пропонує рішення навіть найскладніших задач, які виникають на тваринницьких комплексах – свинокомплексах і фермах ВРХ.

Так, на одній з ферм ВРХ виникла потреба рівномірно перемішати вміст плівкового гноєсховища, а після – перекачати гній в бочку подальшого внесення на поле в якості органічного добрива.

Складність цього завдання спричинена властивостями гною, який відрізняється підвищеною густотою та підвищеним вмістом соломи. Відомо, що густий гній ВРХ із підвищеним вмістом соломи важко піддається перемішуванню. Проте у нашій лінійці обладнання для роботи з гноєм є міксер, який перемішає самі «проблемні» навозосборники – гомогенізатор Taifun Jumbo 11,3 м з ВВП від трактора від німецького виробника Reck. Завдяки посиленому каркасу міксер відрізняється надійністю і високою ефективністю роботи в найскладніших умовах.

Для перекачування гною в бочку ми порекомендували замовникові роторний насос Vogelsang FX 116-240 із підключенням до ВВП трактора. Продуктивність перекачування гною з використанням даного насоса – до 150 м3/год. Ефективність роторних насосів доведена широким їх застосуванням для перекачування густого гною, мелясси та інших густих середовищ з вмістом сухих речовин до 20%. Незаперечна перевага роторного насоса – стійкість до волокнистих і сторонніх речовин у складі гною.

Із застосуванням нашого обладнання мета була досягнута, а клієнт залишився задоволений результатом.

Лагуна для гною ВРХ
Густий гній ВРХ
Перемішування та перекачування густого гною
перемішування густого гною