БТМ Агро / Наші проекти / Підключення роторного насоса на свинокомплексі у Львівській області
роторный насос Vogelsang

Підключення роторного насоса на свинокомплексі у Львівській області

22.07.19

Роторний насос забезпечує ефективне перекачування гною на свинокомплексах і фермах ВРХ. Такий насос часто використовується для перекачування густих органічних відходів, забезпечує високу продуктивність навіть при роботі в екстремальних умовах.

Представляємо черговий проект по підключенню роторного насоса для гною до валу відбору потужності від трактора на свинокомплексі у Львівській області.

Для оптимального перекачування гною був запропонований роторний насос Vogelsang FX 116-120 c продуктивністю перекачування 90 м3/год. Роторні насоси рекомендовані для перекачування рідкого і густого гною, оскільки мають здатність самостійного всмоктування навіть з глибоких резервуарів, стійкістю до чужорідних включень та волокнистих речовин, компактними розмірами, простотою в обслуговуванні.

Для підключення даного насоса був використаний карданний вал Walterscheid, швидкороз’ємні з’єднання Perrot під шланги 150 мм. Крім того, на нашому власному виробництві була виготовлена ​​оснащення для насоса із камневловлювачем.

Оснастка для насоса необхідна для його фіксації у нерухомому положенні при роботі.

роторний насос Vogelsang FX
роторний насос Vogelsang с ВВП від трактора
роторний насос на оснастці
Насос роторний для гною
Насос Vogelsang FX 116-120
перекачування гною роторним насосом
підключення насосу до ВВП від трактору