БТМ Агро / Наші проекти / Погружний насос 22 кВт для перекачування гною на свинофермі
Погружной фекальный насос на свинокомплексе

Погружний насос 22 кВт для перекачування гною на свинофермі

04.03.20

Утилізація органічних відходів на свинофермах – важливе технологічне завдання, для якого треба мати якісні насоси для перекачки та міксери для перемішування гною. Крім того, вирішити задачу оптимального використання гною як органічного добрива без наявності ємностей для зберігання гною (бетонних або плівкових гноєсховищ) навряд чи вдасться.

ТОВ “БТМ ТРЕЙД” – надійний і перевірений постачальник обладнання для свинокомплексів від кращих європейських виробників.

Наші пропозиції для утилізації відходів свиноферм:
  1. Відповідають сучасним екологічним стандартам для утилізації органічних відходів тваринного походження, визнані останніми директивами ЄС.
  2. Вигідні з економічної точки зору, тому що правильне застосування органічних добрив істотно знизить витрати на покупку мінеральних добрив
  3. Оптимальні за співвідношенням «ціна-якість».

Наш клієнт, власник свинокомплексу в Тернопільській області, був незадоволений роботою раніше встановленого довговального фекального насоса. Насос, який був проданий іншій фірмою-конкурентом, не був правильно підібраний і розрахований на таке навантаження, постійно перегрівався, горів електродвигун, тож постійні ремонти і великі експлуатаційні витрати змусили клієнта подумати про заміну обладнання.

Гній зі свиноферми самопливом по ПВХ трубі надходить у великій бетонний резервуар прямокутної форми, розміром (Д х Ш х В) – 50 х 5 х 5 м. Для подальшого зберігання та подальшого внесення на поле рідкий несепарований свинячий гній потрібно перекачати по трубопроводу 160 мм з септика в велике бетонне гноєсховище на відстань 800 м. Обсяг відходів, який утворюється на свинофермі щодня – близько 100 м3. За бажанням Замовника був запропонований промисловий фекальний насос номінальною продуктивністю 350м3/год.

У відповідь на запит, ми забезпечили підбір, швидку поставку з Німеччини та монтаж в септик нового насоса для перекачування гною.

Багаторічний досвід монтажу та експлуатації насосів для гною підказав оптимальний варіант: відцентровий занурювальний насос TMHP 220 потужністю 22 кВт виробництва Німеччина. Робочий ресурс роботи насосів до 50 000 годин.

Фекальний насос високого тиску TMHP оснащений надійним електродвигуном, довговічними торцевими ущільненнями, системою подрібнення для твердих і волокнистих засмічень у складі гною. Цей погружной насос надійно працює на багатьох свинокомплексах України з мінімальними витратами на техобслуговування і ремонт.

Характеристики занурених фекальних насосів TMHP 220

Потужність електродвигунаМаксимальний напірний тискМаксимальна продуктивність
22 кВт, 380V3,8 бар350 м3/год

Монтаж насосу TMHP 220

Монтаж і підключення насоса на об’єкті проводилося за участі фахівців   фірми-пантрера “БТМ ТРЕЙД“.

Клієнт відкачав вміст септика та забезпечив майданчик для монтажу. Ми провели монтаж насоса на конструкції із нержавіючої сталі з підйомним механізмом. В процесі установки насоса наші фахівці змонтували (спаяли) напірний трубопровід з ПЕ труби 160 мм потрібної конфігурації для підключення до існуючої магістральної труби до гноєсховища, ліквідували грубі помилки монтажу, які допустили фахівці попередньої фірми.

Насос був підключений до електромережі через спеціальний блок управління, який контролює роботу насоса. Блок забезпечує також необхідний захист електродвигуна насоса при нестабільних параметрах електроживлення. Обмотки двигуна мають температурні датчики. Блок керування насосом контролює температуру на обмотках електромотора й відключить насос у разі небезпеки перегріву.

Для остаточної перевірки та запуску насоса в експлуатацію ми приїхали до клієнта через два дні після монтажу. За цей час бетонний резервуар був очищений від будівельного сміття, підготовлений для прийому рідкого неперемішаного гною із гнойових ванн свинокомплексу. Після початку роботи насос показав свої досконалі технічні можливості. На фото і відео видно, що насос качає швидше, ніж в бетонний септик надходить гній.

Особливість якісних промислових насосів для гною в тому, що вони можуть досить тривалий час (в залежності від навантаження до 1 години) працювати з повітряним охолодженням, без повного занурення в рідину. Тим більше 10-15 хвилин такої роботи не призведе до поломки насоса.

Промислові погружні відцентрові насоси від надійних виробників – оптимальне обладнання для перекачуючи рідких і густих органічних стоків, в тому числі гною свиней та ВРХ з вмістом сухих речовин до 12%. Наші насоси можуть бути встановлені не тільки в нових та порожніх септиках, а й також у старих, заповнених гноєм резервуарах. Купити німецький занурений насос для рідкого гною у “БТМ Трейд” – вдала інвестиція в розвиток Вашого свинокомплексу. Щоб отримати консультацію по підбору обладнання, звертайтеся до нас.

У нас Ви можете не тільки вигідно купити оригінальні німецькі погружні, або роторні насоси для перекачування гною, а й отримати безкоштовне сервісне обслуговування в рамках гарантійного терміну, ремонт і постачання запчастин. Звертайтеся до нас, ми забезпечимо високу якість товарів і виконаних робіт.

Демонтаж довговального насоса
Підготовка місця для монтажу погружного насосу
Монтаж насосу високого тиску TMHP
Монтаж трубопроводу 160 мм
Насос TMHP 220 змонтований у септику на свинокомплексі
Блок керування роботою погружного насоса TMHP
Спуск гнойових ванн на свинокомплексі
Перекачування гною із допомогою зануреного фекального насоса
Запуск в експлуатацію погружного насоса для гною
Перекачка навоза с помощью погружного фекального насоса
Перекачування гною у гноєсховище