БТМ Агро / Наші проекти / Роторний насос для наповнення бочок на свинокомплексі
Роторний насос Vogelsang

Роторний насос для наповнення бочок на свинокомплексі

26.02.20

Роторний насос – це особливий тип самовсмоктуючих насосів, які використовуються на промислових тваринницьких комплексах для вирішення складних завдань з перекачки густого гною свиней та ВРХ.

Наш клієнт, свинокомплекс в Тернопільській області, замовив цей насос для перекачування густого свинячого гною в бочку об’ємом 20м3. Гній зі свинокомплексу замкнутого циклу надходить в бетонний септик 6 м глибиною та 50 м довжиной. Потім за допомогою бочок гній вивозиться і вивантажується в лагуну.

Перед викачуванням септика гній не перемішується. Наше завдання – підібрати насос, який забезпечить оптимальну викачку з глибини 6 м та закачку у бочку густого розшарованого гною. Існуючі вакуумні компресори з таким завданням не справляються.

Чи є взагалі обладнання, здатне ефективно перекачати густий гній  з глибини 6 м без попереднього перемішування?

Самовсмоктуючі роторні насоси Vogelsang  впевненно справляються з таким завданням. Насоси Vogelsang можуть всмоктувати густі і в’язкі рідини з глибини до 8,5 метрів.

Наші фахівці запропонували клієнту роторний насос Vogelsang FX 116-240 з приводом від ВВП трактора, з максимальною продуктивністю перекачування 180 м3 / год. Для виконання поставленого завдання з перекачування  насос був встановлений на спеціальний каркас, окремо використовували механічну «каменеловушку» з оцинкованої сталі. Каменевловлювач захистить робочі ротори насоса від швидких механічних пошкоджень каменями.

Роторний насос FX – це спеціально розроблена серія насосів для сільського господарства, яка поєднує довговічність, простоту експлуатації, високу ефективність для перекачування густих тваринницьких стоків і прийнятну ціну.

Фахівці БТМ Трейд доставили насос на об’єкт. Всмоктуючий еластичний рукав діаметром 150 мм і напірний шланг підключили до насоса за допомогою швидких з’єднань Perrot.

Швидкоз’єднувальні муфти та штеккера тип Perrot набагато спрощують роботу з насосним обладнанням та його надійне з’єднання в важких умовах ферм і корівників. Наші фахівці зробили підключення насоса і провели випробування з перекачування густого гною в бочку. Замовник залишився дуже задоволений всмоктуючою здатністю і загальною роботою насоса.

Для полегшення закачування бочок через верхній люк і для дотримання норм гігієни на свинокомплексах ми порадили клієнту зробити стандартне місце наповнення бочок, виготовити і встановити стаціонарний оцинкований «гусак» з металу.

Якщо Вам потрібно купити обладнання для перекачки гною або для утилізації інших відходів тваринницьких ферм, звертайтеся у фірму  “БТМ ТРЕЙД”. Ми запропонуємо оптимальне рішення «під ключ» з монтажем і введенням обладнання в експлуатацію. На все обладнання, яке ми пропонуємо нашим клієнтам ми гарантуємо сервісне обслуговування і наявність запчастин. Тому якщо Ви розглядаєте обладнання Vogelsang купити в Україні , то це краще зробити  у «БТМ ТРЕЙД», офіційного представника заводу-виробника  Vogelsang.

Бетонний септик для гною на свинофермі
Викачування гною із бетонного септика у бочку
Роторный насос на каркас із каменевловлювачем
Роторний насос Vogelsang FX 116-240
Закачування гноївки у бочку із допомогою роторного насоса
Швидке з'єднання Perrot