БТМ Агро / Наші проекти / Роторний насос Vogelsang на біогазовій установці
насос для перекачування гною на БГУ

Роторний насос Vogelsang на біогазовій установці

10.01.20

Роторні насоси – обладнання з широкою сферою використання й застосовується всюди, де потрібно ефективно перекачати густі речовини. Перекачування густого гною – задача, з якою роторний насос справляється досконало.

ТОВ “БТМ ТРЕЙД” пропонує придбати у нас роторні насоси від відомого німецького виробника обладнання Vogelsang (Фогельсанг).

Наш клієнт, біогазова станція у Закарпатській області, звернулась за підбором насосного обладнання для закачування гною у ферментер.

У відповідь на запит, ми запропонували роторний насос Vogelsang FX 116-240 з номінальною продуктивністю 180 м3/год, який працює з приводом від трактора.

Для встановлення насоса ми використали оснастку власного виробництва із оцинкованої сталі.

Насос оснащений каменевловлювачем для сепарації твердих часток та чужорідних включень Під’єднання шлангів для перекачування гною до насоса виконано з допомогою БРС Perrot.

Умови експлуатації насоса: викачування гною із резервуару глибиною близько 6 м на відстань 200 м.

Технічні характеристики Vogelsang FX 116-240

Рабочий об’єм, лМаксимальний тиск, барМаксимальна продуктивність, м3/годМаксимальні оберти, об/хв
4,645180650

Отримати консультацію по використанню роторних насосів на БГУ і залишити заявку на підбір обладнання для перекачування гною та біосубстрату Ви можете, звернувшись за нашими контактами.  Ви можете купити оригінальні насоси Vogelsang з повним сервісом і поставкою запчастин у нас в  ТОВ “БТМ ТРЕЙД”.

насос для перекачування гною на БГУ
роторний насос з ВВП від трактора
перекачування гною з КНС
закачування гною в ферментер БГУ