БТМ Агро / Наші проекти / Закрита лагуна для зберігання несепарованого гною свиней
закрита плівкова лагуна

Закрита лагуна для зберігання несепарованого гною свиней

02.01.20

Для забезпечення оптимального зберігання гною на кожному свинокомплексі необхідно облаштувати мінімум два гноєсховища. Плівкова лагуна – тип гноєсховищ, що набирає популярність через свою ефективність та низькі витрати на облаштування та експлуатацію.

Наш замовник, свинокомплекс у Тернопільській області, поставив задачу – зробити закрите плівкове гноєсховище прямокутної форми, з розмірами 60 х 35 х 6 м.

Призначення лагуни –  для зберігання несепарованого гною свиней.

Замовник викопав котлован та анкерну траншею для укладання геомембрани, і після цього наша бригада прибула для виконання робіт по укладанню геомембрани.

Для цього гноєсховища була використана геомембрана HDPE 1,5 мм для днища та стінок та HDPE 1 мм для верхньої плівки.

Лагуна зроблена за унікальною технологією, що забезпечує відвід газів, що збираються всередині гноєсховища. Завдяки відводу газів верхня мембрана не здувається.

Для перемішування вмісту лагуни встановлені 2 погружні міксери потужністю 7,5 кВт, змонтовані на спеціальній оснастці «санчата».

ТОВ “Агротех Консалт” у своїх роботах використовує тільки якісні матеріали та обладнання для зварювання геомембрани Leister(Швейцарія) або Herz (Німеччина) – одних з кращих виробників обладнання для зварювання мембран. Проводять роботи спеціалісти фірми-партнера ТОВ ” БТМ Трейд”, які мають великий досвід із облаштування гноєсховищ, водозбірників, зрошувальних резервуарів та інших об’єктах із використанням геомембрани.

Якщо Вам необхідна лагуна для зберігання гною, звертайтесь до нас. Ми запропонуємо оптимальні ціни та високу якість виконання робіт.

закрита плівкова лагуна
Верхня плівка закритої плівкової лагуни
Міксер на оснастці для перемішування гною